Onderdelen Duplex schoonmaakmachines

Onderdelen van de Duplex vloerreinigers zijn ook los te bestellen. Denk aan de Duplex borstels, de Duplex steamkit, motoronderdelen en meer. Daarnaast vindt u in het assortiment ook een speciale Caddy® transportwagen, waarmee de Duplex machines eenvoudig mee zijn te vervoeren.

Duplex borstels voor elk type vloer

De Duplex vloerreinigers kunnen gebruik maken van verschillende soorten borstels, die elk voor verschillende type vloeren zijn geschikt. Voor specifieke toepassingen kunnen de volgende Duplex borstels worden besteld:

  • Zwarte borstels voor intensief gebruikte harde vloeren
  • Gele borstels voor reiniging van vloerbedekking en matten
  • Paardenborstels voor polijsten van vloeren
  • Tynex borstels voor stevig schuren

Voor iedere vloerreiniger zijn twee borstels nodig, dus bestel altijd 2 stuks.

Caddy transportwagen

Dankzij de Caddy® transportwagen zijn Duplex schoonmaakmachines eenvoudig te vervoeren. Het reinigen van vloeren in bijvoorbeeld ziekenhuizen, zorgcentra, hotels, scholen en supermarkten wordt daardoor een stuk lichter en plezieriger.

Onderdelen bijbestellen

U kunt gemakkelijk onderdelen (bij)bestellen. Klik de gewenste unit aan en zoek het juiste bestelnummer op. Alle onderdelenschema’s en prijslijsten zijn hieronder te downloaden als pdf. U kunt uw bestelling desgewenst naar ons mailen of faxen. Wilt u liever even bellen? Wij staan u ook telefonisch te woord.

  • Aandrijving

    pdf_icon download schema van de aandrijving

    popup aandrijving

    Artikelcode Omschrijving
    301 Zijplaat borstelzijde alle mod
    302 Borstelplaat RVS alle mod.
    303 Handgreep zijplaat alle mod.
    304 340 Motor compleet mod.340
    304 420 Motor compleet mod.420
    304 620 Motor compleet mod.620
    305 Borstelhouder tandw.z.alle mod
    306 Wielhouder RVS strips alle mod
    307 340 5e wiel duplex 340
    307 WIT Wiel wit nylon alle mod.
    307 ZWART Wiel zwart alle mod.
    308 Wiel-as met veren alle mod.
    308 316 Wiel-as 316 met veren alle mod.
    308 340 Wiel-as 5e wiel duplex 340
    310 Stift borstelh.as alle mod.
    311 Cilinderhouder koper alle mod.
    312 340 Rubber band model 340
    312 420 Rubber band model 420
    312 620 Rubber band model 620
    313 340 Aandrijfcilinder ALU mod.340
    313 420 Aandrijfcilinder ALU mod.420
    313 620 Aandrijfcilinder ALU mod.620
    315 340 Cilinder onderzijde mod.340
    315 420 Cilinder onderzijde mod.420
    315 620 Cilinder onderzijde mod.620
    316 340 Afstand staaf ALU mod.340
    316 420 Afstand staaf ALU mod.420
    316 620 Afstand staaf ALU mod.620
    318 Imbusbout M6x16 alle mod.
    319 Imbusbout M10x20 alle mod.
    320 Klemring wiel-as alle mod.
    322 As-klemring wiel-as alle mod.
    323 Wielhouder met wiel alle mod.
    324 Imbusbout M8x16 verz.alle mod.
    325 Borstel-as zijplaat alle mod.
    326 Lagerbus staal cilinder oud
    327 Deksel borstelhouder alle mod.
    328 Lagerhuis borstelh. alle mod.
    329 As seegerveer borstel alle mod.
    330 Dop met lager in cil. alle mod.
    330 KEERR Keerring in cil.buis 10x19x7
    330 LAGER Lager in cilinderbuis
    331 Lager borstelas alle mod.
    332 Kapje borstelas alle mod.
    332 SEEG As-seegerveer wiel-as alle mod.
    333 Keerring borstel-as alle mod.
    334 Lager borstel-as alle mod.
    335 As-seegerveer borst. alle mod.
    336 Kapje borstel-as alle mod.
  • Behuizing en opbouw

    pdf_icon download schema van de onderdelen voor de behuizing en opbouw

    popup behuizing

    Artikelcode Omschrijving
    401 Steel bovenzijde mod.340/420
    401 620 Steel bovenzijde mod.620
    402 Handgreep chemie alle mod.
    403 Stelschroef chemie alle mod.
    404 Staalkabel chemie alle mod.
    405 Kap RVS kabelbeugel alle mod.
    406 Imbusbout M8x16 verz. alle mod
    406 RING Tapbout M8x16 + ring alle mod.
    407 Bus ALU v.kap kabelb. alle mod
    408 O-ring om steel alle mod.
    409 Kabelbeugel zwart alle mod.
    410 340 Steel ALU onderzijde mod.340
    410 420 Steel ALU onderzijde mod.420
    410 620 Steel ALU onderzijde mod.620
    411 Imbusbout M8x25 steel alle mod
    412 Schroefhuis steel mod.340/420
    413 340 Deksel vuilwatertank mod.340
    413 420 Deksel vuilwatertank mod.420
    413 620 Deksel vuilwatertank mod.620
    414 340 Vuilwatertank CPL mod.340
    414 420 Vuilwatertank CPL.mod.420
    414 620 Vuilwatertank CPL mod.620
    415 Deksel watertank mod.340/420
    415 620 Deksel watertank mod.620
    416 BO 420 Boenpadborstel beige mod.420
    416BO 340 Boenpadborstel beige mod.340
    416BO 420 Boenpadborstel beige mod.420
    416BO620 Boenpadborstel beige mod.620
    416GE 340 Borstel geel mod.340
    416GE 420 Borstel geel mod.420
    416GE 620 Borstel geel mod.620
    416GR 340 Borstel grijs mod.340
    416GR 420 Borstel grijs mod.420
    416GR 620 Borstel grijs mod.620
    416PH 340 Borstel paardehaar mod.340
    416PH 420 Borstel paardehaar mod.420
    416PH 620 Borstel paardehaar mod.620
    416RT 420 Borstel roltrap mod.420
    416RT 620 Borstel roltrap mod.620
    416TY 340 Borstel tynex mod.340
    416TY 420 Borstel tynex mod.420
    416TY 620 Borstel tynex mod.620
    416ZW 340 Borstel zwart mod.340
    416ZW 420 Borstel zwart mod.420
    416ZW 620 Borstel zwart mod.620
    418BL 340 Schoonwatertank blauw mod.340
    418BL 420 Schoonwatertank blauw mod.420
    418BL 620 Schoonwatertank blauw mod.620
    419 340 Water-afschraaplijst mod.340
    419 420 Water-afschraaplijst mod.420
    419 620 Water-afschraaplijst mod.620
    420 Dop v.klep watertank alle mod.
    422 Veer v. watertank alle mod.
    425 340 Chemie uitloopkanaal mod.340
    425 420 Chemie uitloopkanaal mod.420
    425 620 Chemie uitloopkanaal mod.620
    426 Sterschroef schraapl. alle mod
    427 Klep-set watertank alle mod.
    428 Trekontlasting kabel alle mod.
  • Electrische aansluitingen

    pdf_icon download schema van de onderdelen voor de elektrische aansluiting

    popup aansluiting

    Artikelcode Omschrijving
    201 Draaipunt steel alle mod.
    202 Stelschuif borsteldr. alle mod
    203 Aansluitkast kabels alle mod.
    204 Kabeltule rubber alle mod.
    205 Voedingskabel 10mtr alle mod.
    207 Trekontlasting kabel alle mod.
    208 Parker trekontlasting alle mod
    209 Trekontlasting chemie alle mod
    211 Pal chemiebediening alle mod
    212 Scharn.punt pal-R alle mod.
    213 Stang chemietoevoer alle mod.
    214 Sterschroef veerlip alle mod.
    215 Veerlip mop-up alle mod.
    216 Vork mop-up alle mod.
    217 Hendel mop-up alle mod.
    218 Duplex micro-switch alle mod.
    219 Condensator 16uF mod.340/420
    219 620 Condensator 25uF mod.620
    219 62040 Condensator 40uF mod.620
    220 Kroonsteen 5P alle mod.
    221 Scharn.punt pal-L alle mod.
    222 Veer chemie-stang alle mod.
    223 Imbusbout zijplaat alle mod.
    225 O-ring condensator alle mod.
    227 Zijplaat zwart alle mod.
    228 Set kabels motor alle mod.
    229 Veer v. draaipunt alle mod.
    231 Borgpen draaip.-veer alle mod.
    232 Borgpen veer-wielblok alle mod
    234 Kapje draaipunt steel alle mod
    235 Draaipunt chemie alle mod.
    236 Klemring staalkabel alle mod.
    238 Wielhoogte blok alle mod.
    239 Draadbrug kroonsteen alle mod.
    240 Dop kroonsteen alle mod.
    241 Kroonsteen kabelzijde alle mod
    242 Therm. beveiliging mod.340/420
    242 620 Therm. beveiliging mod.620
    243 Draadklem kroonsteen alle mod.
    244 Sterschroef kroonst. alle mod.
    246 Draaip.steel met veer alle mod
  • Motoronderdelen

    pdf_icon download schema van de motoronderdelen

    popup motoronderdelen

    Artikelcode Omschrijving
    501 340 Motor-as mod.340
    501 420 Motor-as mod.420
    502 620 Motor-as mod.620
    503 340 Draadstang motor mod.340
    503 420 Draadstang motor mod.420
    503 620 Draadstang motor mod.620
    504 Lager motor-as SKF6303-2RS
    505 Lager motor-as midden mod.620
    506 340 Stator motor mod.340
    506 420 Stator motor mod.420
    506 620 Stator motor mod.620
    508 Veerring lager motor alle mod.
    509 Zijdeksel motor alle mod.
    510 Motor-as plaat midden mod.620
    511 O-ring motor-as plaat mod.620
    512 Borgmoer draadstang alle mod.
  • Tandwielkast

    pdf_icon download schema van de onderdelen voor de tandwielkast

    popup tandwielkast

    Artikelcode Omschrijving
    101 Basisframe mod.420/620
    101 340 Basisframe mod.340
    102 Dekplaat tandwielen alle mod.
    104 Tandwiel cilinder-R alle mod.
    105 Tandwiel pos.105 alle mod.
    106 Tandwiel pos.106 alle mod.
    107 Tandwiel cilinder-L alle mod.
    108 Tandwiel pos.108 alle mod.
    109 Tandwiel pos.109 alle mod.
    110 Tandwiel 110 gelagerd nw
    111 Tandwiel borstel-L alle mod.nw
    112 Tandwiel 112 dubb. gelagerd nw
    113 Tandwiel pos.113 alle mod. nw
    114 Tandwiel pos.114 alle mod. nw
    116 Tandwiel borstel-R alle mod.nw
    118 Imbusbout M8x16mm alle mod.
    119 Veer scharnierpunt alle mod.
    120 Kogel scharnierpunt alle mod.
    121 As-seegerveer 14mm. alle mod.
    122 Zijkapje basisframe alle mod.
    124 Sterschroef dekplaat alle mod.
    126 Vulring borstel-as alle mod.
    128 Scharnierpunt wielen alle mod.
    128 340 Scharnierpunt + as mod.340
    128 420 Scharnierpunt + as mod.420
    128 620 Scharnierpunt + as mod.620
    129 Aarde-ring koper alle mod.
    134 Ring tandwiel-as alle mod.
    135 As-seegerveer 20mm. alle mod.
    136 Deksel lagerschaal alle mod.
    137 Parker 3x6mm. alle mod.
    138 Imbusbout M4x40 alle mod.
    139 Ring voor 104/107 alle mod.
    140 Kegel messing 104/7 alle mod.
    141 Ring voor 110/2/3/4 alle mod.
    142 Stift borstelas 6×30 alle mod.
    143 Imbusbout M6x16 alle mod.
    144 Lager RVS cilinder 6005 nw
    145 Lagerbus kunststof cilinder nw
    146 Rubber ring cilinder nw