Onderdelen Duplex schoonmaakmachines

Onderdelen van de Duplex vloerreinigers zijn ook los te bestellen. Denk aan de Duplex borstels, de Duplex steamkit, motoronderdelen en meer. Daarnaast vindt u in het assortiment ook een speciale Caddy® transportwagen, waarmee de Duplex machines eenvoudig mee zijn te vervoeren.

Duplex borstels voor elk type vloer

De Duplex vloerreinigers kunnen gebruik maken van verschillende soorten borstels, die elk voor verschillende type vloeren zijn geschikt. Voor specifieke toepassingen kunnen de volgende Duplex borstels worden besteld:

  • Zwarte borstels voor intensief gebruikte harde vloeren
  • Gele borstels voor reiniging van vloerbedekking en matten
  • Paardenborstels voor polijsten van vloeren
  • Tynex borstels voor stevig schuren

Caddy transportwagen

Dankzij de Caddy® transportwagen zijn Duplex schoonmaakmachines eenvoudig te vervoeren. Het reinigen van vloeren in bijvoorbeeld ziekenhuizen, zorgcentra, hotels, scholen en supermarkten wordt daardoor een stuk lichter en plezieriger.

Onderdelen bijbestellen

U kunt gemakkelijk onderdelen (bij)bestellen. Klik de gewenste unit aan en zoek het juiste bestelnummer op. Alle onderdelenschema’s en prijslijsten zijn hieronder te downloaden als pdf. U kunt uw bestelling desgewenst naar ons mailen of faxen. Wilt u liever even bellen? Wij staan u ook telefonisch te woord.

  • Aandrijving

    pdf_icon download schema van de aandrijving

    popup aandrijving

    ArtikelcodeOmschrijving
    301Zijplaat borstelzijde alle mod
    302Borstelplaat RVS alle mod.
    303Handgreep zijplaat alle mod.
    304 340Motor compleet mod.340
    304 420Motor compleet mod.420
    304 620Motor compleet mod.620
    305Borstelhouder tandw.z.alle mod
    306Wielhouder RVS strips alle mod
    307 3405e wiel duplex 340
    307 WITWiel wit nylon alle mod.
    307 ZWARTWiel zwart alle mod.
    308Wiel-as met veren alle mod.
    308 316Wiel-as 316 met veren alle mod.
    308 340Wiel-as 5e wiel duplex 340
    310Stift borstelh.as alle mod.
    311Cilinderhouder koper alle mod.
    312 340Rubber band model 340
    312 420Rubber band model 420
    312 620Rubber band model 620
    313 340Aandrijfcilinder ALU mod.340
    313 420Aandrijfcilinder ALU mod.420
    313 620Aandrijfcilinder ALU mod.620
    315 340Cilinder onderzijde mod.340
    315 420Cilinder onderzijde mod.420
    315 620Cilinder onderzijde mod.620
    316 340Afstand staaf ALU mod.340
    316 420Afstand staaf ALU mod.420
    316 620Afstand staaf ALU mod.620
    318Imbusbout M6x16 alle mod.
    319Imbusbout M10x20 alle mod.
    320Klemring wiel-as alle mod.
    322As-klemring wiel-as alle mod.
    323Wielhouder met wiel alle mod.
    324Imbusbout M8x16 verz.alle mod.
    325Borstel-as zijplaat alle mod.
    326Lagerbus staal cilinder oud
    327Deksel borstelhouder alle mod.
    328Lagerhuis borstelh. alle mod.
    329As seegerveer borstel alle mod.
    330Dop met lager in cil. alle mod.
    330 KEERRKeerring in cil.buis 10x19x7
    330 LAGERLager in cilinderbuis
    331Lager borstelas alle mod.
    332Kapje borstelas alle mod.
    332 SEEGAs-seegerveer wiel-as alle mod.
    333Keerring borstel-as alle mod.
    334Lager borstel-as alle mod.
    335As-seegerveer borst. alle mod.
    336Kapje borstel-as alle mod.
  • Behuizing en opbouw

    pdf_icon download schema van de onderdelen voor de behuizing en opbouw

    popup behuizing

    ArtikelcodeOmschrijving
    401Steel bovenzijde mod.340/420
    401 620Steel bovenzijde mod.620
    402Handgreep chemie alle mod.
    403Stelschroef chemie alle mod.
    404Staalkabel chemie alle mod.
    405Kap RVS kabelbeugel alle mod.
    406Imbusbout M8x16 verz. alle mod
    406 RINGTapbout M8x16 + ring alle mod.
    407Bus ALU v.kap kabelb. alle mod
    408O-ring om steel alle mod.
    409Kabelbeugel zwart alle mod.
    410 340Steel ALU onderzijde mod.340
    410 420Steel ALU onderzijde mod.420
    410 620Steel ALU onderzijde mod.620
    411Imbusbout M8x25 steel alle mod
    412Schroefhuis steel mod.340/420
    413 340Deksel vuilwatertank mod.340
    413 420Deksel vuilwatertank mod.420
    413 620Deksel vuilwatertank mod.620
    414 340Vuilwatertank CPL mod.340
    414 420Vuilwatertank CPL.mod.420
    414 620Vuilwatertank CPL mod.620
    415Deksel watertank mod.340/420
    415 620Deksel watertank mod.620
    416 BO 420Boenpadborstel beige mod.420
    416BO 340Boenpadborstel beige mod.340
    416BO 420Boenpadborstel beige mod.420
    416BO620Boenpadborstel beige mod.620
    416GE 340Borstel geel mod.340
    416GE 420Borstel geel mod.420
    416GE 620Borstel geel mod.620
    416GR 340Borstel grijs mod.340
    416GR 420Borstel grijs mod.420
    416GR 620Borstel grijs mod.620
    416PH 340Borstel paardehaar mod.340
    416PH 420Borstel paardehaar mod.420
    416PH 620Borstel paardehaar mod.620
    416RT 420Borstel roltrap mod.420
    416RT 620Borstel roltrap mod.620
    416TY 340Borstel tynex mod.340
    416TY 420Borstel tynex mod.420
    416TY 620Borstel tynex mod.620
    416ZW 340Borstel zwart mod.340
    416ZW 420Borstel zwart mod.420
    416ZW 620Borstel zwart mod.620
    418BL 340Schoonwatertank blauw mod.340
    418BL 420Schoonwatertank blauw mod.420
    418BL 620Schoonwatertank blauw mod.620
    419 340Water-afschraaplijst mod.340
    419 420Water-afschraaplijst mod.420
    419 620Water-afschraaplijst mod.620
    420Dop v.klep watertank alle mod.
    422Veer v. watertank alle mod.
    425 340Chemie uitloopkanaal mod.340
    425 420Chemie uitloopkanaal mod.420
    425 620Chemie uitloopkanaal mod.620
    426Sterschroef schraapl. alle mod
    427Klep-set watertank alle mod.
    428Trekontlasting kabel alle mod.
  • Electrische aansluitingen

    pdf_icon download schema van de onderdelen voor de elektrische aansluiting

    popup aansluiting

    ArtikelcodeOmschrijving
    201Draaipunt steel alle mod.
    202Stelschuif borsteldr. alle mod
    203Aansluitkast kabels alle mod.
    204Kabeltule rubber alle mod.
    205Voedingskabel 10mtr alle mod.
    207Trekontlasting kabel alle mod.
    208Parker trekontlasting alle mod
    209Trekontlasting chemie alle mod
    211Pal chemiebediening alle mod
    212Scharn.punt pal-R alle mod.
    213Stang chemietoevoer alle mod.
    214Sterschroef veerlip alle mod.
    215Veerlip mop-up alle mod.
    216Vork mop-up alle mod.
    217Hendel mop-up alle mod.
    218Duplex micro-switch alle mod.
    219Condensator 16uF mod.340/420
    219 620Condensator 25uF mod.620
    219 62040Condensator 40uF mod.620
    220Kroonsteen 5P alle mod.
    221Scharn.punt pal-L alle mod.
    222Veer chemie-stang alle mod.
    223Imbusbout zijplaat alle mod.
    225O-ring condensator alle mod.
    227Zijplaat zwart alle mod.
    228Set kabels motor alle mod.
    229Veer v. draaipunt alle mod.
    231Borgpen draaip.-veer alle mod.
    232Borgpen veer-wielblok alle mod
    234Kapje draaipunt steel alle mod
    235Draaipunt chemie alle mod.
    236Klemring staalkabel alle mod.
    238Wielhoogte blok alle mod.
    239Draadbrug kroonsteen alle mod.
    240Dop kroonsteen alle mod.
    241Kroonsteen kabelzijde alle mod
    242Therm. beveiliging mod.340/420
    242 620Therm. beveiliging mod.620
    243Draadklem kroonsteen alle mod.
    244Sterschroef kroonst. alle mod.
    246Draaip.steel met veer alle mod
  • Motoronderdelen

    pdf_icon download schema van de motoronderdelen

    popup motoronderdelen

    ArtikelcodeOmschrijving
    501 340Motor-as mod.340
    501 420Motor-as mod.420
    502 620Motor-as mod.620
    503 340Draadstang motor mod.340
    503 420Draadstang motor mod.420
    503 620Draadstang motor mod.620
    504Lager motor-as SKF6303-2RS
    505Lager motor-as midden mod.620
    506 340Stator motor mod.340
    506 420Stator motor mod.420
    506 620Stator motor mod.620
    508Veerring lager motor alle mod.
    509Zijdeksel motor alle mod.
    510Motor-as plaat midden mod.620
    511O-ring motor-as plaat mod.620
    512Borgmoer draadstang alle mod.
  • Tandwielkast

    pdf_icon download schema van de onderdelen voor de tandwielkast

    popup tandwielkast

    ArtikelcodeOmschrijving
    101Basisframe mod.420/620
    101 340Basisframe mod.340
    102Dekplaat tandwielen alle mod.
    104Tandwiel cilinder-R alle mod.
    105Tandwiel pos.105 alle mod.
    106Tandwiel pos.106 alle mod.
    107Tandwiel cilinder-L alle mod.
    108Tandwiel pos.108 alle mod.
    109Tandwiel pos.109 alle mod.
    110Tandwiel 110 gelagerd nw
    111Tandwiel borstel-L alle mod.nw
    112Tandwiel 112 dubb. gelagerd nw
    113Tandwiel pos.113 alle mod. nw
    114Tandwiel pos.114 alle mod. nw
    116Tandwiel borstel-R alle mod.nw
    118Imbusbout M8x16mm alle mod.
    119Veer scharnierpunt alle mod.
    120Kogel scharnierpunt alle mod.
    121As-seegerveer 14mm. alle mod.
    122Zijkapje basisframe alle mod.
    124Sterschroef dekplaat alle mod.
    126Vulring borstel-as alle mod.
    128Scharnierpunt wielen alle mod.
    128 340Scharnierpunt + as mod.340
    128 420Scharnierpunt + as mod.420
    128 620Scharnierpunt + as mod.620
    129Aarde-ring koper alle mod.
    134Ring tandwiel-as alle mod.
    135As-seegerveer 20mm. alle mod.
    136Deksel lagerschaal alle mod.
    137Parker 3x6mm. alle mod.
    138Imbusbout M4x40 alle mod.
    139Ring voor 104/107 alle mod.
    140Kegel messing 104/7 alle mod.
    141Ring voor 110/2/3/4 alle mod.
    142Stift borstelas 6×30 alle mod.
    143Imbusbout M6x16 alle mod.
    144Lager RVS cilinder 6005 nw
    145Lagerbus kunststof cilinder nw
    146Rubber ring cilinder nw